$70.69
$78.00
Compare Price
You save
$7.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MA-27568
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam MA-27568 Magnet Neo 3512 Silveras F 75e G
Item:
#1222429
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MA-27568 |
| Manufacturer Part # | MA-27568 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam MA-27568 Magnet Neo 3512 Silveras F 75e G
$70.69
$78.00
You save
$7.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MA-27568 Magnet Neo 3512 Silveras F 75e G

