Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO-34214
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam MO-34214 Motor 115v
Item:
#1192997
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO-34214 |
| Manufacturer Part # | MO-34214 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 22.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO-34214 Motor 115v
