Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO34635
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam MO34635 Motor Circulation Pump U P30 110 130v 60hz Esg
Item:
#1211284
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO34635 |
| Manufacturer Part # | MO34635 |
| Height | 4" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 3.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam MO34635 Motor Circulation Pump U P30 110 130v 60hz Esg
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO34635 Motor Circulation Pump U P30 110 130v 60hz Esg
