Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam NP-27538
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam NP-27538 Nippl Valve Adaptr Combi Es Esg
Item:
#1211468
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | NP-27538 |
| Manufacturer Part # | NP-27538 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam NP-27538 Nippl Valve Adaptr Combi Es Esg
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam NP-27538 Nippl Valve Adaptr Combi Es Esg