$4.53
$5.00
Compare Price
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam NU2455
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam NU2455 Nut 8 32 Nc Acorn #18 8 S/s5/16"hex(11/32"emerge
Item:
#1211893
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | NU2455 |
| Manufacturer Part # | NU2455 |
| Height | 0.4" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam NU2455 Nut 8 32 Nc Acorn #18 8 S/s5/16"hex(11/32"emerge
$4.53
$5.00
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam NU2455 Nut 8 32 Nc Acorn #18 8 S/s5/16"hex(11/32"emerge