$4.53
$5.00
Compare Price
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam NU24613
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam NU24613 Nut Insert Threaded 1/4 20
Item:
#1214120
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | NU24613 |
| Manufacturer Part # | NU24613 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Weight | 0.08 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam NU24613 Nut Insert Threaded 1/4 20
$4.53
$5.00
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam NU24613 Nut Insert Threaded 1/4 20