Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam NU28710
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam NU28710 Nut M16 X 1.5 Hex Jam Nu T S.s.combi Wash System
Item:
#1211946
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | NU28710 |
| Manufacturer Part # | NU28710 |
| Height | 0.38" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam NU28710 Nut M16 X 1.5 Hex Jam Nu T S.s.combi Wash System
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam NU28710 Nut M16 X 1.5 Hex Jam Nu T S.s.combi Wash System
