$34.44
$38.00
Compare Price
You save
$3.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam NZ-28184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam NZ-28184 Nozzle Gas 6.10esg Natur Al#27 0.144" / 3.65mm
Item:
#1212232
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | NZ-28184 |
| Manufacturer Part # | NZ-28184 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam NZ-28184 Nozzle Gas 6.10esg Natur Al#27 0.144" / 3.65mm
$34.44
$38.00
You save
$3.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam NZ-28184 Nozzle Gas 6.10esg Natur Al#27 0.144" / 3.65mm