$8.15
$9.00
Compare Price
You save
$0.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam OR-28127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam OR-28127 Orifice Top Nat#29 Ar 6g Nat.gas Top
Item:
#1211782
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | OR-28127 |
| Manufacturer Part # | OR-28127 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam OR-28127 Orifice Top Nat#29 Ar 6g Nat.gas Top
$8.15
$9.00
You save
$0.85
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam OR-28127 Orifice Top Nat#29 Ar 6g Nat.gas Top