$231.12
$255.00
Compare Price
You save
$23.88
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PB-23692
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PB-23692 Plumbing Ap30z0480 Water Difuser Ww/ul/gas Combi
Item:
#1211796
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PB-23692 |
| Manufacturer Part # | PB-23692 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PB-23692 Plumbing Ap30z0480 Water Difuser Ww/ul/gas Combi
$231.12
$255.00
You save
$23.88
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PB-23692 Plumbing Ap30z0480 Water Difuser Ww/ul/gas Combi

