Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PB26960
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PB26960 Plumbing Hand Shower Hol Der Combi
Item:
#1212243
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PB26960 |
| Manufacturer Part # | PB26960 |
| Height | 3.1" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PB26960 Plumbing Hand Shower Hol Der Combi
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PB26960 Plumbing Hand Shower Hol Der Combi
