$923.58
$1,019.00
Compare Price
You save
$95.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PB35151R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PB35151R Retractable Hand Showers Ervice Kit W/ Hose
Item:
#1211716
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PB35151R |
| Manufacturer Part # | PB35151R |
| Height | 6.75" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 6.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PB35151R Retractable Hand Showers Ervice Kit W/ Hose
$923.58
$1,019.00
You save
$95.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PB35151R Retractable Hand Showers Ervice Kit W/ Hose
