$98.79
$109.00
Compare Price
You save
$10.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE-26714
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE-26714 Panel Overlay 1200 Thiii
Item:
#1211464
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE-26714 |
| Manufacturer Part # | PE-26714 |
| Height | 0.1" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 21.85" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE-26714 Panel Overlay 1200 Thiii
$98.79
$109.00
You save
$10.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE-26714 Panel Overlay 1200 Thiii

