$234.74
$259.00
Compare Price
You save
$24.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE-27082
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE-27082 Panel Overlay 1000 S Ele C. Unibody
Item:
#1211212
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE-27082 |
| Manufacturer Part # | PE-27082 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 21.9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE-27082 Panel Overlay 1000 S Ele C. Unibody
$234.74
$259.00
You save
$24.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE-27082 Panel Overlay 1000 S Ele C. Unibody