$141.39
$156.00
Compare Price
You save
$14.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE-27215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE-27215 Zz Panel Overlay Deluxe Combi Es Esi
Item:
#1214553
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE-27215 |
| Manufacturer Part # | PE-27215 |
| Height | 0.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE-27215 Zz Panel Overlay Deluxe Combi Es Esi
$141.39
$156.00
You save
$14.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE-27215 Zz Panel Overlay Deluxe Combi Es Esi

