Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE24511
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE24511 Panel Ovrlay Blue Elec 1 200 Up
Item:
#1211875
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE24511 |
| Manufacturer Part # | PE24511 |
| Height | 2.2" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 19.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE24511 Panel Ovrlay Blue Elec 1 200 Up
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE24511 Panel Ovrlay Blue Elec 1 200 Up