$98.79
$109.00
Compare Price
You save
$10.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE29361
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE29361 Panel Overlay 767 Sk Ser Ies1767 Sk C&h Elan Con
Item:
#1211948
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE29361 |
| Manufacturer Part # | PE29361 |
| Height | 4.4" |
| Width | 11" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE29361 Panel Overlay 767 Sk Ser Ies1767 Sk C&h Elan Con
$98.79
$109.00
You save
$10.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE29361 Panel Overlay 767 Sk Ser Ies1767 Sk C&h Elan Con
