$212.99
$235.00
Compare Price
You save
$22.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PE29386
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PE29386 Panel Overlay 1200 Sk/ Iii
Item:
#1214476
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PE29386 |
| Manufacturer Part # | PE29386 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PE29386 Panel Overlay 1200 Sk/ Iii
$212.99
$235.00
You save
$22.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PE29386 Panel Overlay 1200 Sk/ Iii
