$96.99
$107.00
Compare Price
You save
$10.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PI26352
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PI26352 Pin Door Bottom For Ar 7 E Ar 7h
Item:
#1211771
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PI26352 |
| Manufacturer Part # | PI26352 |
| Height | 0.54" |
| Width | 0.62" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PI26352 Pin Door Bottom For Ar 7 E Ar 7h
$96.99
$107.00
You save
$10.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PI26352 Pin Door Bottom For Ar 7 E Ar 7h
