$150.46
$166.00
Compare Price
You save
$15.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PN2122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PN2122 Pan 20.75 X 12.75 X 1.25 S/s6 Per Case
Item:
#1211776
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PN2122 |
| Manufacturer Part # | PN2122 |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PN2122 Pan 20.75 X 12.75 X 1.25 S/s6 Per Case
$150.46
$166.00
You save
$15.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PN2122 Pan 20.75 X 12.75 X 1.25 S/s6 Per Case
