Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PP28798
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PP28798 I Pipe Air Combustion Bl Wr Esg
Item:
#1212191
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PP28798 |
| Manufacturer Part # | PP28798 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PP28798 I Pipe Air Combustion Bl Wr Esg
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PP28798 I Pipe Air Combustion Bl Wr Esg