$83.39
$92.00
Compare Price
You save
$8.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-36138
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PR-36138 Oven Temp Probe N6 64. 96in Thermocouple 1650m
Item:
#1212151
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-36138 |
| Manufacturer Part # | PR-36138 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PR-36138 Oven Temp Probe N6 64. 96in Thermocouple 1650m
$83.39
$92.00
You save
$8.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-36138 Oven Temp Probe N6 64. 96in Thermocouple 1650m

