$571.92
$631.00
Compare Price
You save
$59.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-37483
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PR-37483 Probe Dixell Ntc Defrost & Fanrelay W/8" Black L
Item:
#1211484
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-37483 |
| Manufacturer Part # | PR-37483 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PR-37483 Probe Dixell Ntc Defrost & Fanrelay W/8" Black L
$571.92
$631.00
You save
$59.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-37483 Probe Dixell Ntc Defrost & Fanrelay W/8" Black L

