Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR-3850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PR-3850 72in Generic Assy Probe
Item:
#1184124
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR-3850 |
| Manufacturer Part # | PR-3850 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR-3850 72in Generic Assy Probe
