Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam PR37158
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam PR37158 Probe Quick Release 82 0mmctc/ctp6 10 7 20 10 1
Item:
#1212193
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | PR37158 |
| Manufacturer Part # | PR37158 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam PR37158 Probe Quick Release 82 0mmctc/ctp6 10 7 20 10 1
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam PR37158 Probe Quick Release 82 0mmctc/ctp6 10 7 20 10 1
