Free Shipping
Free Shipping
$1,471.93
$1,624.00
Compare Price
You save
$152.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam RA37188
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam RA37188 Rail Guide Left Side Qc 2 100trolley
Item:
#1214630
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | RA37188 |
| Manufacturer Part # | RA37188 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam RA37188 Rail Guide Left Side Qc 2 100trolley
$1,471.93
$1,624.00
You save
$152.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam RA37188 Rail Guide Left Side Qc 2 100trolley