$160.43
$177.00
Compare Price
You save
$16.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam RC-36505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam RC-36505 High Voltage Diode Hvp 1 6 Kmphvp 16 Kmp" Xcelera
Item:
#1211845
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | RC-36505 |
| Manufacturer Part # | RC-36505 |
| Height | 2.7" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam RC-36505 High Voltage Diode Hvp 1 6 Kmphvp 16 Kmp" Xcelera
$160.43
$177.00
You save
$16.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam RC-36505 High Voltage Diode Hvp 1 6 Kmphvp 16 Kmp" Xcelera