Free Shipping
Free Shipping
$999.86
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam RE29846
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam RE29846 Coil 12x17 1/4 Blast Ch Illerqc2 3
Item:
#1212152
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | RE29846 |
| Manufacturer Part # | RE29846 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam RE29846 Coil 12x17 1/4 Blast Ch Illerqc2 3
$999.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam RE29846 Coil 12x17 1/4 Blast Ch Illerqc2 3