Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam RI2094
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam RI2094 Rivet Blind #43 Lrg Flg Stnls 1/8"body Dia X 3/1
Item:
#1222437
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | RI2094 |
| Manufacturer Part # | RI2094 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam RI2094 Rivet Blind #43 Lrg Flg Stnls 1/8"body Dia X 3/1
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam RI2094 Rivet Blind #43 Lrg Flg Stnls 1/8"body Dia X 3/1
