$131.65
$166.00
Compare Price
You save
$34.35
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam RL-33829R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam RL-33829R Relay
Item:
#1903100
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | RL-33829R |
| Manufacturer Part # | RL-33829R |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam RL-33829R Relay
$131.65
$166.00
You save
$34.35
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam RL-33829R Relay