Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket .
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam SC-2073
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SC-2073 Screw #10 32 X 1 1/2 In Ch Flat Head Phillips
Item:
#1195703
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC-2073 |
| Manufacturer Part # | SC-2073 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam SC-2073 Screw #10 32 X 1 1/2 In Ch Flat Head Phillips
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC-2073 Screw #10 32 X 1 1/2 In Ch Flat Head Phillips