Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC-22279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SC-22279 Screw M8x1.25x30mm Hexss T A2 Ms
Item:
#1211467
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC-22279 |
| Manufacturer Part # | SC-22279 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SC-22279 Screw M8x1.25x30mm Hexss T A2 Ms
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC-22279 Screw M8x1.25x30mm Hexss T A2 Ms

