Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC-2351
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SC-2351 Screw 5/16 18x5/8" Hex S Er Flgstl Zinc
Item:
#1211506
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC-2351 |
| Manufacturer Part # | SC-2351 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SC-2351 Screw 5/16 18x5/8" Hex S Er Flgstl Zinc
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC-2351 Screw 5/16 18x5/8" Hex S Er Flgstl Zinc