Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SC22271
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SC22271 Screw M4x0.7x6mm Panphh Sst A2 Ms
Item:
#1212342
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SC22271 |
| Manufacturer Part # | SC22271 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SC22271 Screw M4x0.7x6mm Panphh Sst A2 Ms
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SC22271 Screw M4x0.7x6mm Panphh Sst A2 Ms
