Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SH-2107 Shelf Nickle Chrome 500 S
Item:
#1211507
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH-2107 |
| Manufacturer Part # | SH-2107 |
| Height | 0.45" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 19.45" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH-2107 Shelf Nickle Chrome 500 S
