$150.46
$166.00
Compare Price
You save
$15.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SH-24720 Shelf S/s 750 Ctus/marin E 750 Gdu/met/marine Ar
Item:
#1212332
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH-24720 |
| Manufacturer Part # | SH-24720 |
| Height | 4.5" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 29.9" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SH-24720 Shelf S/s 750 Ctus/marin E 750 Gdu/met/marine Ar
$150.46
$166.00
You save
$15.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH-24720 Shelf S/s 750 Ctus/marin E 750 Gdu/met/marine Ar