Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH-2903
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SH-2903 Shelfs S/s 6 10 10 10 20 104 10
Item:
#1211573
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH-2903 |
| Manufacturer Part # | SH-2903 |
| Height | 0.45" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SH-2903 Shelfs S/s 6 10 10 10 20 104 10
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH-2903 Shelfs S/s 6 10 10 10 20 104 10

