$39.88
$44.00
Compare Price
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SH36546
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SH36546 Baking Mat Xl 300
Item:
#1212167
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SH36546 |
| Manufacturer Part # | SH36546 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SH36546 Baking Mat Xl 300
$39.88
$44.00
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SH36546 Baking Mat Xl 300