Free Shipping
Free Shipping
$1,035.07
$1,142.00
Compare Price
You save
$106.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SI-27508 Opt. Spit Whole Producta R 6g
Item:
#1212159
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SI-27508 |
| Manufacturer Part # | SI-27508 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SI-27508 Opt. Spit Whole Producta R 6g
$1,035.07
$1,142.00
You save
$106.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SI-27508 Opt. Spit Whole Producta R 6g