$89.73
$99.00
Compare Price
You save
$9.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR24762
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SR24762 Pan Slide S/s 1200 S Up Marineuniversal Pan Slid
Item:
#1211291
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR24762 |
| Manufacturer Part # | SR24762 |
| Height | 1" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 22.05" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SR24762 Pan Slide S/s 1200 S Up Marineuniversal Pan Slid
$89.73
$99.00
You save
$9.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR24762 Pan Slide S/s 1200 S Up Marineuniversal Pan Slid
