Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR36881
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SR36881 Rack Side Pan Support Qc 2 40 Touch Stainless Ste
Item:
#1211391
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR36881 |
| Manufacturer Part # | SR36881 |
| Height | 3.4" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 23.7" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SR36881 Rack Side Pan Support Qc 2 40 Touch Stainless Ste
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR36881 Rack Side Pan Support Qc 2 40 Touch Stainless Ste
