$75.22
$83.00
Compare Price
You save
$7.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ST36549
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam ST36549 Stone Cooking Xl 300
Item:
#1211620
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ST36549 |
| Manufacturer Part # | ST36549 |
| Height | 1.2" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 4.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam ST36549 Stone Cooking Xl 300
$75.22
$83.00
You save
$7.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ST36549 Stone Cooking Xl 300