$119.64
$132.00
Compare Price
You save
$12.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW-33858
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW-33858 Switch Circuit Breaker 2 0 Amp D.p. .85" X 1.75"h
Item:
#1212315
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-33858 |
| Manufacturer Part # | SW-33858 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SW-33858 Switch Circuit Breaker 2 0 Amp D.p. .85" X 1.75"h
$119.64
$132.00
You save
$12.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-33858 Switch Circuit Breaker 2 0 Amp D.p. .85" X 1.75"h

