$269.19
$297.00
Compare Price
You save
$27.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW-34076
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW-34076 Switch Circuit Breaker 3 0ampd.p. (.75x1.26" Hole
Item:
#1216940
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-34076 |
| Manufacturer Part # | SW-34076 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SW-34076 Switch Circuit Breaker 3 0ampd.p. (.75x1.26" Hole
$269.19
$297.00
You save
$27.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-34076 Switch Circuit Breaker 3 0ampd.p. (.75x1.26" Hole

