Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW-34410
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW-34410 Ar 6g Valve Switch
Item:
#1184057
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-34410 |
| Manufacturer Part # | SW-34410 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-34410 Ar 6g Valve Switch
