$41.81
$82.00
Compare Price
You save
$40.19
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW-3616 Toggle Switch 1/2 Dpdt Ctr Off Alto Shaam
Item:
#2233274
Technical details
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-3616 |
| Manufacturer Part # | SW-3616 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Alto-Shaam SW-3616 Toggle Switch 1/2 Dpdt Ctr Off Alto Shaam
$41.81
$82.00
You save
$40.19
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-3616 Toggle Switch 1/2 Dpdt Ctr Off Alto Shaam