$28.10
$31.00
Compare Price
You save
$2.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW-36714
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW-36714 Switch Rocker Dbl Pole20 (4) A 250 V Ac 1e4
Item:
#1214785
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW-36714 |
| Manufacturer Part # | SW-36714 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SW-36714 Switch Rocker Dbl Pole20 (4) A 250 V Ac 1e4
$28.10
$31.00
You save
$2.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW-36714 Switch Rocker Dbl Pole20 (4) A 250 V Ac 1e4

