Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW33378
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW33378 Switches Ct Protection M Otor240v 1.6 2.5a
Item:
#1212172
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW33378 |
| Manufacturer Part # | SW33378 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SW33378 Switches Ct Protection M Otor240v 1.6 2.5a
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW33378 Switches Ct Protection M Otor240v 1.6 2.5a
