$106.05
$117.00
Compare Price
You save
$10.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SW33826
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam SW33826 Switch Circuit Breaker 1 0amp D.p. .85" X 1.75" H
Item:
#1212173
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SW33826 |
| Manufacturer Part # | SW33826 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam SW33826 Switch Circuit Breaker 1 0amp D.p. .85" X 1.75" H
$106.05
$117.00
You save
$10.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SW33826 Switch Circuit Breaker 1 0amp D.p. .85" X 1.75" H
