$12.69
$14.00
Compare Price
You save
$1.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam TA-24637
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam TA-24637 Tape Vhb Foam 1/2"x72yd2 16'pr Rl (18rls/cs)
Item:
#1216945
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | TA-24637 |
| Manufacturer Part # | TA-24637 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam TA-24637 Tape Vhb Foam 1/2"x72yd2 16'pr Rl (18rls/cs)
$12.69
$14.00
You save
$1.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam TA-24637 Tape Vhb Foam 1/2"x72yd2 16'pr Rl (18rls/cs)

